KATARZYNA SIKORSKA: jazz, modern jazz, acro dance, akrobatyka, disco dance, sexy dance, t. nowoczesny

Jej motto: „Jeśli na koniec treningu nadal wyglądasz pięknie i uroczo, oznacza to, że nie trenowałeś/aś wystarczająco mocno”

Jest magistrem pedagogiki tańca i choreografii, ukończyła też studia na kierunku tancerz-choreograf (AHE w Łodzi). Dodatkowo jest absolwentką Instruktorskiego Kursu Tańca Nowoczesnego w Poznaniu o specjalizacji: formy uliczne i kursu na trenera akrobatyki sportowej (w Łodzi). Była tancerką Teatru „Stworzenia”, „Sceny form różnych ALTERNATYWA” oraz grupy Agnieszki Cygan w Łodzi.

Początki jej przygody z tańcem rozpoczęły się wiele lat temu. Kiedy miała 6 lat wstąpiła do dziecięcego zespołu „Figielki” w Młodzieżowym Domu Kultury w Ostrowie Wielkopolskim i to tam stawiała swoje pierwsze kroki na scenie. Od tej pory każdej nocy śni sen o tańcu, który jest dla niej istotą, przygodą życia i sensem samym w sobie.

Kasia każdą wolną chwilę spędza aktywnie. wierzy, że ruch gwarantuje zdrowie i dobrą formę, nie tylko fizyczną, ale przede wszystkim psychiczną. Jej priorytetem jest określenie jasnego celu i dążenie do niego. Od tego rozpoczyna każdy nowy dzień. Praca z ludźmi jest dla niej wyzwaniem, swoich podopiecznych szanuje i motywuje do działania, wierząc, że wytrwałością i pracą można osiągnąć wszystko!

Jej podopieczne z reAKTYWACJI regularnie stają na podium ogólnopolskich turniejów tanecznych w kategoriach solowych oraz zespołowych, w technikach modern dance, acro dance, jazz dance, disco dance.


WIKTORIA ŚWIETLIK: tańce karaibskie (salsa, bachata, merengue), tańce 
latynoamerykańskie

Wiktoria jest zakochana w tańcu od najmłodszych lat, na zajęcia zaczęła uczęszczać do jednej z kieleckich szkół tańca, w wieku 10 lat. Najpierw tańcząc disco dance, a później oddając się tańcom karaibskim (salsa, bachata, merengue). Intensywny rozwój pozwolił jej na zdobycie wielu tytułów na Mistrzostwach Polski, Europy czy Świata w kategorii taców karaibskich.

Wielokrotnie osiągała również wysokie miejsca w turniejach ogólnopolskich tańcząc w formacji, duecie czy solo. Ma również doświadczenie w tańcu na scenie, nie raz tańczyła na koncertach i ważnych otwarciach.

Instruktorem jest od 2021 roku. Podstawą na zajęciach jest dla niej odpowiednie podejście tancerza do stylu tańca i instruktora do kursanta. Nie wyobraża sobie zajęć bez uśmiechu i wycisku jednocześnie. Pozytywna osoba dla której od dziecka marzeniem było przekazywanie miłości do tańca.
Najważniejsze osiągnięcia:

 • IDO World Couple Dance Championships Turyn
  I miesce w formacji Caribbean Show
 • European Couple Dance Championships Francja
  II miejsce w formacji Caribbean Show – Adults
 • Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par Zagnańsk
  I miejsce w formacji Caribbean Show 16+
 • Krajowe Mistrzostwa IDO Tańce Par i Synchro Dance Przemyśl
  I miejsce w formacji Caribbean show
 • Krajowe Mistrzostwa w Tańcach Par i Synchro Dance Jędrzejów
  I miejsce w formacji Latino Show  „Birds Life”

*

NAYLA: taniec brzucha, hula

Chwilowo zajęcia z Izą są ODWOŁANE

„Z tańcem żyje się ciekawiej – każda przygoda taneczna niesie ze sobą wolność i kreatywność, a jednocześnie zawsze zabiera na fascynującą wędrówkę w głąb siebie”.

Jest absolwentką anglistyki na UŁ oraz artystą plastykiem. Zanim zajęła się arabskim tańcem brzucha, zebrała doświadczenie w różnych stylach tańca.

Pracę z ciałem rozpoczęła od gimnastyki sportowej, w której była 6-krotną medalistką. Swoją gibkość i elastyczność wykorzystała następnie, tańcząc przez 4 lata balet klasyczny z choreografami Teatru Wielkiego.

Następnie rozwijała się w coraz nowocześniejszych formach: w tańcu towarzyskim i modern jazzie. Kolejne lata tańca przyniosły zwrot w stronę orientu – 2 lata tańczyła flamenco, a od 20 lat zajmuje się tańcem brzucha, który pozostał obecnie jej ulubioną formą ekspresji.

W międzyczasie, pojawiła się również nieco odmienna w klimacie pasja taneczna, pełna spokoju i miękkości, czyli taniec hawajski Hula. Jego najciekawszą stroną jest to, że przynosi duże zmiany wewnętrzne i inspirujące refleksje na temat własnego życia. A to podoba się Nayli najbardziej.

*

*